Promocja
METRO LIFE Ława #164 Palisander lakierowany 120x70 cm
| Szerokość | 70 cm |
|---|---|
| Długość | 120 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Waga | 33 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | miodowy ciemny |
| Montaż | do montażu |
| Seria | METRO LIFE |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 300 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 300 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii METRO LIFE
Promocja
METRO LIFE CUBUS Stół #171 Palisander lakierowany 180x90 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2499,00
2117,00 PLN
-15%
Próbka drewna METRO LIFE
Czas wysyłki: 7-21 dni
49,00 PLN
METRO LIFE CUBUS Stół #170 Palisander lakierowany 160x90 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
2399,00 PLN
METRO LIFE CUBUS Stół #172 Palisander lakierowany 200x100 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
2649,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
VALENCIA Ława #101 Mango naturalny lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2999,00 PLN
Nowość
VALENCIA Ława #201 Mango ciemnoszary lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2999,00 PLN
Nowość
SPIRIT Ława #305 Akacja impregnowana 90x90 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2599,00 PLN
Nowość
MALMO Ława #228 Palisander piaskowany lakierowany 100x70x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2749,00 PLN





