Promocja
MONTREUX Ława #217 Dąb olejowany + metal 90x90 cm
II gatunek
⏩ może posiadać drobne wady (ryski, rozeschnięcia),
⏩ w przypadku wyboru więcej niż jednego mebla z tej serii, prosimy o kontakt ze sprzedającym w celu porównania odcieniu wybranego zestawu
⏩ może posiadać drobne wady (ryski, rozeschnięcia),
⏩ w przypadku wyboru więcej niż jednego mebla z tej serii, prosimy o kontakt ze sprzedającym w celu porównania odcieniu wybranego zestawu
| Szerokość | 90 cm |
|---|---|
| Długość | 90 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Waga | 53 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | bielone |
| Materiał | lite drewno + metal |
| Montaż | do montażu |
| Seria | MONTREUX |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 350 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 350 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii MONTREUX
MONTREUX Szafka wisząca #59 Dąb olejowany 59x35x130 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3949,00 PLN
MONTREUX Szafka / Witryna wisząca #58 Dąb olejowany 44x35x159 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3199,00 PLN
MONTREUX Witryna #156 Dąb olejowany 155x43x140 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
10349,00 PLN
MONTREUX Szafka wisząca #60 Dąb olejowany 44x35x130 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2649,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
VALENCIA Ława #101 Mango naturalny lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2999,00 PLN
Nowość
VALENCIA Ława #201 Mango ciemnoszary lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2999,00 PLN
Nowość
MALMO Ława #228 Palisander piaskowany lakierowany 100x70x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2749,00 PLN
Nowość
SPIRIT Ława #305 Akacja impregnowana 90x90 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2599,00 PLN













