Promocja
MOSAYK Ława #216 Akacja lakierowana 70x70 cm
| Szerokość | 70 cm |
|---|---|
| Długość | 70 cm |
| Wysokość | 40 cm |
| Waga | 27 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | bielone |
| Materiał | drewno |
| Montaż | złożone |
| Seria | MOSAYK |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 200 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 250 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii MOSAYK
Nowość
Próbka drewna MOSAYK Bielona
Czas wysyłki: 7-21 dni
49,00 PLN
Promocja
MOSAYK Witryna #115 Akacja lakierowana 120x42x160 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5049,00
4279,00 PLN
-15%
Promocja
MOSAYK Witryna #114 Akacja lakierowana 90x42x190 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4699,00
4009,00 PLN
-15%
Nowość
Próbka drewna MOSAYK Naturalna
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
49,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
VALENCIA Ława #101 Mango naturalny lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2999,00 PLN
Nowość
VALENCIA Ława #201 Mango ciemnoszary lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2999,00 PLN
Nowość
SPIRIT Ława #305 Akacja impregnowana 90x90 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2599,00 PLN
Nowość
MALMO Ława #228 Palisander piaskowany lakierowany 100x70x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2749,00 PLN









