NATURE BROWN Ława #110 Palisander bejcowany 50x70 cm
| Szerokość | 50 cm |
|---|---|
| Długość | 70 cm |
| Wysokość | 42 cm |
| Waga | 19 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | bejca |
| Kolor | jasny brąz |
| Montaż | do montażu |
| Seria | NATURE BROWN |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 200 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 200 PLN |
| KURIER POCZTEX | 25 PLN |
| KURIER DPD | 25 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 30 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii NATURE BROWN
Próbka drewna NATURE BROWN
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
NATURE BROWN Komoda #854 Palisander bejcowany 95x47x85 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2499,00 PLN
NATURE BROWN Komoda #857 Palisander bejcowany 148x47x75 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2899,00 PLN
NATURE BROWN Szafka RTV #856 Palisander bejcowany 180x47x45 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
2649,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
VALENCIA Ława #101 Mango naturalny lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2999,00 PLN
Nowość
VALENCIA Ława #201 Mango ciemnoszary lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2999,00 PLN
Nowość
MALMO Ława #228 Palisander piaskowany lakierowany 100x70x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2749,00 PLN
Nowość
SPIRIT Ława #305 Akacja impregnowana 90x90 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2599,00 PLN







