Promocja
NATURE WHITE Ława #33 Akacja bielona 70x120 cm
| Szerokość | 70 cm |
|---|---|
| Długość | 120 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Waga | 61 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | bielone |
| Kolor | bielony brąz |
| Montaż | złożone |
| Seria | NATURE WHITE |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 450 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 450 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii NATURE WHITE
Próbka drewna NATURE WHITE
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
Promocja
NATURE WHITE Witryna #65 Akacja bielona 110x45x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4699,00
4009,00 PLN
-15%
Promocja
NATURE WHITE Witryna #63 Akacja bielona 140x40x120 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3549,00
3018,00 PLN
-15%
NATURE WHITE Regał / Winiarka #51 Akacja bielona 50x36x180 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
2399,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
VALENCIA Ława #201 Mango ciemnoszary lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00 PLN
Nowość
VALENCIA Ława #101 Mango naturalny lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00 PLN
Nowość
SPIRIT Ława #305 Akacja impregnowana 90x90 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2599,00 PLN
Nowość
MALMO Ława #228 Palisander piaskowany lakierowany 100x70x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2749,00 PLN





