Promocja
OXFORD Ława #321 Akacja lakierowana 100x60 cm
II gatunek
⏩ produkt powystawowy,
⏩ może posiadać drobne wady (ryski, rozeschnięcia),
⏩ brak oryginalnego kartonu,
⏩ na życzenie klienta możemy przygotować zdjęcia produktu,
⏩ mozliwe zamówienie produktu w I gatunku - Ława #321
| Szerokość | 100 cm |
|---|---|
| Długość | 60 cm |
| Wysokość | 54 cm |
| Waga | 50 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | orzech |
| Montaż | złożone |
| Seria | OXFORD |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 350 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 400 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Produkty podobne
Nowość
VALENCIA Ława #101 Mango naturalny lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2999,00 PLN
Nowość
VALENCIA Ława #201 Mango ciemnoszary lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2999,00 PLN
Nowość
SPIRIT Ława #305 Akacja impregnowana 90x90 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2599,00 PLN
Nowość
MALMO Ława #228 Palisander piaskowany lakierowany 100x70x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2749,00 PLN





