Promocja
OXFORD Ława #445 Akacja lakierowana 75x120 cm
| Szerokość | 75 cm |
|---|---|
| Długość | 120 cm |
| Wysokość | 40 cm |
| Waga | 43 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | orzech |
| Montaż | złożone |
| Seria | OXFORD |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 300 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 350 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii OXFORD
OXFORD Stolik #44 Akacja lakierowana 30x30x80 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
549,00 PLN
Promocja
OXFORD Szafka RTV #341 Akacja lakierowana 220x50x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3949,00
3357,00 PLN
-15%
Promocja
OXFORD Szafka RTV #1018 Akacja lakierowana 260x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5249,00
4459,00 PLN
-15%
Promocja
OXFORD Szafka RTV #1017 Akacja lakierowana 240x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4749,00
4054,00 PLN
-15%
Produkty podobne
Nowość
VALENCIA Ława #101 Mango naturalny lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2999,00 PLN
Nowość
VALENCIA Ława #201 Mango ciemnoszary lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2999,00 PLN
Nowość
MALMO Ława #228 Palisander piaskowany lakierowany 100x70x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2749,00 PLN
Nowość
SPIRIT Ława #305 Akacja impregnowana 90x90 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2599,00 PLN

