Promocja
PURE EDGE Ława #305 Akacja lakierowana 70x120 cm
| Szerokość | 70 cm |
|---|---|
| Długość | 120 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Waga | 35 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | jasny brąz |
| Montaż | do montażu |
| Seria | PURE EDGE |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 300 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 350 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii PURE EDGE
Próbka drewna PURE EDGE
Czas wysyłki: 7-14 dni
49,00 PLN
Promocja
PURE EDGE Ławka #117 Akacja lakierowana 160 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1799,00
1531,00 PLN
-15%
Promocja
PURE EDGE Stół #116 Akacja lakierowana 220x100 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3949,00
3554,00 PLN
-10%
PURE EDGE Stół #115 Akacja lakierowana 200x100 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
3699,00 PLN
Produkty podobne
Promocja
VALENCIA Ława #101 Mango naturalny lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00
2849,00 PLN
-5%
Promocja
VALENCIA Ława #201 Mango ciemnoszary lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00
2849,00 PLN
-5%
Promocja
SPIRIT Ława #305 Akacja impregnowana 90x90 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2599,00
2337,00 PLN
-10%
Nowość
MALMO Ława #228 Palisander piaskowany lakierowany 100x70x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2749,00 PLN




