Promocja
RAILWAY Ława #160 Mango woskowane + metal 60x120 cm
II gatunek
⏩ produkt powystawowy,
⏩ może posiadać drobne wady (ryski, rozeschnięcia),
⏩ brak oryginalnego kartonu,
⏩ na życzenie klienta możemy przygotować zdjęcia produktu,
⏩ mozliwe zamówienie produktu w I gatunku - Ława #160
⏩ produkt powystawowy,
⏩ może posiadać drobne wady (ryski, rozeschnięcia),
⏩ brak oryginalnego kartonu,
⏩ na życzenie klienta możemy przygotować zdjęcia produktu,
⏩ mozliwe zamówienie produktu w I gatunku - Ława #160
| Szerokość | 60 cm |
|---|---|
| Długość | 120 cm |
| Wysokość | 38 cm |
| Waga | 42 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | wosk |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | żelazo |
| Montaż | złożona |
| Seria | RAILWAY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 300 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 300 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Produkty podobne
Promocja
VALENCIA Ława #101 Mango naturalny lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00
2849,00 PLN
-5%
Promocja
VALENCIA Ława #201 Mango ciemnoszary lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00
2849,00 PLN
-5%
Promocja
SPIRIT Ława #305 Akacja impregnowana 90x90 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2599,00
2337,00 PLN
-10%
Nowość
MALMO Ława #228 Palisander piaskowany lakierowany 100x70x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2749,00 PLN








