Promocja
RAILWAY Ława #433 Mango brąz lakierowany 80x110 cm
| Szerokość | 80 cm |
|---|---|
| Długość | 110 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Waga | 34 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | brąz |
| Materiał | drewno + metal |
| Montaż | do montażu |
| Seria | RAILWAY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 300 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 350 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii RAILWAY
Nowość
RAILWAY Łóżko z szufladami #171 Mango woskowane 160x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
7949,00 PLN
Nowość
RAILWAY Łóżko z szufladami #170 Mango woskowane 140x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
7399,00 PLN
Nowość
RAILWAY Łóżko z szufladami #173 Mango woskowane 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
8749,00 PLN
Nowość
RAILWAY Łóżko z szufladami #172 Mango woskowane 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
8499,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
VALENCIA Ława #101 Mango naturalny lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2999,00 PLN
Nowość
VALENCIA Ława #201 Mango ciemnoszary lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2999,00 PLN
Nowość
MALMO Ława #228 Palisander piaskowany lakierowany 100x70x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2749,00 PLN
Nowość
SPIRIT Ława #305 Akacja impregnowana 90x90 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2599,00 PLN










