SHAMAN Ława #70 Akacja lakierowana 60x110 cm
| Szerokość | 60 cm |
|---|---|
| Długość | 110 cm |
| Wysokość | 40 cm |
| Waga | 51 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | rudo-brązowy |
| Montaż | złożone |
| Seria | SHAMAN |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 350 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 350 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii SHAMAN
Próbka drewna SHAMAN
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
SHAMAN Komoda #57 Akacja lakierowana 55x40x75 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1599,00 PLN
SHAMAN Komoda #60 Akacja lakierowana 120x45x90 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2649,00 PLN
SHAMAN Stół #102 Akacja lakierowana 120x120 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
1399,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
VALENCIA Ława #101 Mango naturalny lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2999,00 PLN
Nowość
VALENCIA Ława #201 Mango ciemnoszary lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2999,00 PLN
Nowość
MALMO Ława #228 Palisander piaskowany lakierowany 100x70x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2749,00 PLN
Nowość
SPIRIT Ława #305 Akacja impregnowana 90x90 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2599,00 PLN





