SIXTIES Ława #106 Drewno z odzysku lakierowane + metal 60x120 cm
| Szerokość | 60 cm |
|---|---|
| Długość | 120 cm |
| Wysokość | 53 cm |
| Waga | 36 kg |
| Drewno | z odzysku/ z recyklingu |
| Wykończenie | lakier |
| Montaż | złożone |
| Seria | SIXTIES |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 300 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 350 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii SIXTIES
Nowość
Próbka drewna SIXTIES
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
Nowość
SIXTIES Szafka RTV #120 Drewno z odzysku lakierowane + metal 220x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4149,00 PLN
SIXTIES Witryna #113 Drewno z odzysku lakierowane + metal 90x35x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3549,00 PLN
Nowość
SIXTIES Szafka RTV #121 Drewno z odzysku lakierowane + metal 240x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4399,00 PLN
Produkty podobne
Promocja
VALENCIA Ława #101 Mango naturalny lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00
2849,00 PLN
-5%
Promocja
VALENCIA Ława #201 Mango ciemnoszary lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00
2849,00 PLN
-5%
Promocja
SPIRIT Ława #305 Akacja impregnowana 90x90 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2599,00
2337,00 PLN
-10%
Nowość
MALMO Ława #228 Palisander piaskowany lakierowany 100x70x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2749,00 PLN










