Promocja
SPIRIT Ława #105 Drewno z odzysku lakierowane 90x90 cm
| Szerokość | 90 cm |
|---|---|
| Długość | 90 cm |
| Wysokość | 48 cm |
| Waga | 51 kg |
| Drewno | z odzysku/ z recyklingu |
| Wykończenie | lakier |
| Materiał | żelazo |
| Montaż | złożone |
| Seria | SPIRIT |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 350 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 400 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii Drewno z Odzysku
Promocja
SPIRIT Wieszak #83 Drewno z odzysku lakierowane 61x14x31 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
499,00
399,00 PLN
-20%
Promocja
SPIRIT Witryna #140 Drewno z odzysku lakierowane 95x40x150 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
3699,00
3339,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Szafka RTV #44 Drewno z odzysku lakierowane 220x40x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3599,00
3243,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Szafka RTV #43 Drewno z odzysku lakierowane 240x40x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3799,00
3434,00 PLN
-10%
Produkty podobne
Promocja
VALENCIA Ława #101 Mango naturalny lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00
2849,00 PLN
-5%
Promocja
VALENCIA Ława #201 Mango ciemnoszary lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00
2849,00 PLN
-5%
Promocja
SPIRIT Ława #305 Akacja impregnowana 90x90 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2599,00
2337,00 PLN
-10%
Nowość
MALMO Ława #228 Palisander piaskowany lakierowany 100x70x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2749,00 PLN








