Nowość
STOCKHOLM Ława #20 Dąb olejowany 65x65x47 cm
| Szerokość | 65 cm |
|---|---|
| Długość | 65 cm |
| Wysokość | 47 cm |
| Grubość blatu | 2,5 cm |
| Waga | 12 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | drewno |
| Montaż | do montażu |
| Seria | STOCKHOLM |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 150 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 200 PLN |
| KURIER POCZTEX | 25 PLN |
| KURIER DPD | 25 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 30 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii STOCKHOLM
Promocja
STOCKHOLM Stół okrągły #53 Dąb olejowany 120 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
1999,00
1799,00 PLN
-10%
Promocja
STOCKHOLM Stół okrągły #52 Dąb olejowany 105 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
1549,00
1394,00 PLN
-10%
Promocja
STOCKHOLM Stół okrągły rozkładany #54 Dąb olejowany 120x120-165 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
3799,00
3039,00 PLN
-20%
STOCKHOLM Stół okrągły rozkładany #55 Dąb olejowany 120x120-170 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
4499,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Ława #228 Palisander piaskowany lakierowany 100x70x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2749,00 PLN
Nowość
SPIRIT Ława #305 Akacja impregnowana 90x90 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2599,00 PLN
Nowość
VALENCIA Ława #201 Mango ciemnoszary lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00 PLN
Nowość
VALENCIA Ława #101 Mango naturalny lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00 PLN








