TOULOUSE Ława #12 Mango brązowe lakierowane 85x85 cm
| Szerokość | 85 cm |
|---|---|
| Głębokość | 85 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Waga | 29 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | brąz |
| Materiał | drewno |
| Montaż | do montażu |
| Seria | TOULOUSE |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 250 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 300 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii TOULOUSE
TOULOUSE Witryna #15 Mango brązowe lakierowane 160x45x142 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6099,00 PLN
TOULOUSE Witryna #02 Mango brązowe lakierowane 65x45x190 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3549,00 PLN
Nowość
Próbka drewna TOULOUSE Brąz
Czas wysyłki: 7-14 dni
49,00 PLN
Nowość
Próbka drewna TOULOUSE Biała
Czas wysyłki: 7-14 dni
49,00 PLN
Produkty podobne
Promocja
VALENCIA Ława #101 Mango naturalny lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00
2849,00 PLN
-5%
Promocja
VALENCIA Ława #201 Mango ciemnoszary lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00
2849,00 PLN
-5%
Promocja
SPIRIT Ława #305 Akacja impregnowana 90x90 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2599,00
2337,00 PLN
-10%
Nowość
MALMO Ława #228 Palisander piaskowany lakierowany 100x70x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2749,00 PLN










