LOUNGE COLLECTION Stoliki komplet #02 Palisander olejowany
| Szerokość | 40cm, 35cm, 30 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40cm, 35cm, 30 cm |
| Wysokość | 45cm, 40cm, 35 cm |
| Waga | 17 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | brąz + szary |
| Materiał | drewno + metal |
| Montaż | złożone |
| Seria | LOUNG COLLECTION |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
|---|---|
| KURIER DPD | 50 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 60 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii LOUNGE COLLECTION
Nowość
LOUNGE COLLECTION Ława #04 Dąb olejowany 60x60x35 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1449,00 PLN
Nowość
LOUNGE COLLECTION Ławka #07 Dąb olejowany 100x31x32 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1849,00 PLN
Nowość
LOUNGE COLLECTION Ławka #08 Dąb olejowany 140x31x32 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1949,00 PLN
Nowość
LOUNGE COLLECTION Ławka #09 Dąb olejowany 120x30x46 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1949,00 PLN
Produkty podobne
Promocja
BARCELONA Stolik #405 Metal szary + Marmur czarny 55x55x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1449,00
1232,00 PLN
-15%
Nowość
KARLSTAD Stoliki 2w1 #12 Akacja lakierowana / Biały marmur 42x42x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1599,00 PLN
Nowość
LEEDS Stolik / Ława #04 Palisander olejowany Ø 70 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
799,00 PLN
Nowość
LEEDS Stolik / Ława #05 Palisander olejowany Ø 60 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
549,00 PLN









