Promocja
BERGEN Łóżko #160 Dąb olejowany 160x200 cm
| Szerokość | 178 cm |
|---|---|
| Długość | 218 cm |
| Wysokość | 72 cm |
| Pow. spania | 160x200 cm |
| Waga | 161 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | drewno |
| Montaż | do montażu |
| Seria | MEBLE Z BELEK |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 900 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 900 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 340 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 400 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii MEBLE Z BELEK
BODO Szafka nocna wisząca #305 Dąb dziki olejowany 39x33x15 cm
Czas wysyłki: 5-15 dni
549,00 PLN
TURKU Szafka nocna wisząca #700 Dąb dziki olejowany 33x33x15 cm
Czas wysyłki: 5-15 dni
549,00 PLN
VANCOUVER Szafka biała #700 Świerk lakierowany
Czas wysyłki: 7-21 dni
1049,00 PLN
KRAKAU Szafka nocna #210 Dąb olejowany
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
1199,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Łóżko #234 Palisander piaskowany lakierowany 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5149,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko #233 Palisander piaskowany lakierowany 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4799,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko z szufladami #235 Palisander piaskowany lakierowany 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
6899,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko z szufladami #236 Palisander piaskowany lakierowany 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
7149,00 PLN










