CASTLE ANTIK Łóżko #403 Akacja i mango woskowane 140x200 cm
| Szerokość | 148 cm |
|---|---|
| Długość | 217 cm |
| Wysokość | 75 cm |
| Pow. spania | 140 x 200 cm |
| Waga | 61 kg |
| Drewno | akacja i mango |
| Wykończenie | wosk |
| Kolor | bielony i ciemny brąz |
| Montaż | do montażu |
| Seria | CASTLE ANTIK |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 450 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 450 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii CASTLE ANTIK
CASTLE ANTIK Szafka wisząca #113 Akacja i mango woskowane 44x20x70 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
549,00 PLN
CASTLE ANTIK Witryna Kredens #116 Akacja i mango woskowane 120x45x160 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6199,00 PLN
CASTLE ANTIK Witryna #105 Akacja i mango woskowane 150x45x160 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6349,00 PLN
CASTLE ANTIK Witryna #110 Akacja i mango woskowane 44x35x188 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
2399,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Łóżko #234 Palisander piaskowany lakierowany 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5149,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko #233 Palisander piaskowany lakierowany 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4799,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko z szufladami #235 Palisander piaskowany lakierowany 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6899,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko z szufladami #236 Palisander piaskowany lakierowany 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
7149,00 PLN








