Promocja
FABLE Łóżko #22 Drewno z odzysku lakierowane 160x200 cm
| Szerokość | 166 cm |
|---|---|
| Długość | 218 cm |
| Wysokość | 105 / 52 cm |
| Pow. spania | 160 x 200 cm |
| Waga | 90 kg |
| Drewno | z odzysku/ z recyklingu |
| Wykończenie | lakier |
| Montaż | do montażu |
| Seria | FABLE |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 600 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 600 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii FABLE
FABLE Szafka nocna #03 Drewno z odzysku lakierowane 50x42x70 cm Lewa
Czas wysyłki: 24 godziny
949,00 PLN
Promocja
FABLE Szafka RTV #34 Drewno z odzysku lakierowane 220x50x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3649,00
3108,00 PLN
-15%
Promocja
FABLE Szafka RTV #36 Drewno z odzysku lakierowane 260x50x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4499,00
3829,00 PLN
-15%
Promocja
FABLE Szafka RTV #35 Drewno z odzysku lakierowane 240x50x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4099,00
3468,00 PLN
-15%
Produkty podobne
Nowość
MALMO Łóżko #233 Palisander piaskowany lakierowany 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4799,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko #234 Palisander piaskowany lakierowany 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5149,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko z szufladami #235 Palisander piaskowany lakierowany 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6899,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko z szufladami #236 Palisander piaskowany lakierowany 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
7149,00 PLN












