Nowość
FICHTELBERG Łóżko #27 Dąb olejowany + Oparcie antracyt 180x200 cm
| Szerokość | 185 cm |
|---|---|
| Długość | 215 cm |
| Wysokość | 86 cm |
| Pow. spania | 180x200 cm |
| Waga | 64 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | drewno |
| Montaż | do montażu |
| Poduszki Wezgłowia | Antracyt |
| Seria | FICHTELBERG |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 400 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 450 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii FICHTELBERG
Nowość
FICHTELBERG Łóżko z dwiema szafkami nocnymi #136 Dąb olejowany + Oparcie beż 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5549,00 PLN
Nowość
FICHTELBERG Łóżko z dwiema szafkami nocnymi #135 Dąb olejowany + Oparcie beż 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5249,00 PLN
Nowość
FICHTELBERG Łóżko z dwiema szafkami nocnymi #133 Dąb olejowany + Oparcie beż 140x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4749,00 PLN
Nowość
FICHTELBERG Łóżko z dwiema szafkami nocnymi #134 Dąb olejowany + Oparcie beż 160x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5049,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Łóżko z szufladami #236 Palisander piaskowany lakierowany 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
7149,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko z szufladami #235 Palisander piaskowany lakierowany 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6899,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko #233 Palisander piaskowany lakierowany 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4799,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko #234 Palisander piaskowany lakierowany 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5149,00 PLN









