Promocja
KITZBUHEL Łóżko z szafką nocną #165 Dąb naturalny olejowany + Poduszki na zagłówku 160x200 cm
| Szerokość | 211 cm |
|---|---|
| Długość | 218 cm |
| Wysokość | 86 cm |
| Pow. spania | 160x200 cm |
| Waga | 91 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Materiał | drewno |
| Montaż | do montażu |
| Seria | KITZBUHEL |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 650 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 700 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii KITZBUHEL
Promocja
KITZBUHEL Szafa / Garderoba #178 Dąb naturalny olejowany + Czarny lakier 241x60x219 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
21199,00
18020,00 PLN
-15%
Nowość
KITZBUHEL Półka #180 Dąb naturalny olejowany 150x20x20 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1599,00 PLN
Promocja
KITZBUHEL Szafa / Garderoba #182 Dąb naturalny olejowany + Czarny lakier 241x60x219 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
28599,00
24327,00 PLN
-15%
Promocja
KITZBUHEL Szafa / Garderoba #181 Dąb naturalny olejowany + Czarny lakier 241x60x219 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
24399,00
20723,00 PLN
-15%
Produkty podobne
Nowość
MALMO Łóżko #234 Palisander piaskowany lakierowany 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5149,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko #233 Palisander piaskowany lakierowany 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4799,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko z szufladami #236 Palisander piaskowany lakierowany 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
7149,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko z szufladami #235 Palisander piaskowany lakierowany 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
6899,00 PLN











