NATURE BROWN Łóżko #522 Palisander bejcowany 180x200 cm
| Szerokość | 190 cm |
|---|---|
| Długość | 215 cm |
| Wysokość | 84 / 40 cm |
| Pow. spania | 180 x 200 cm |
| Waga | 49 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | bejca |
| Kolor | jasny brąz |
| Montaż | do montażu |
| Seria | NATURE BROWN |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 450 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 450 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii NATURE BROWN
Próbka drewna NATURE BROWN
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
NATURE BROWN Komoda #854 Palisander bejcowany 95x47x85 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2499,00 PLN
NATURE BROWN Komoda #857 Palisander bejcowany 148x47x75 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
2899,00 PLN
NATURE BROWN Szafka RTV #856 Palisander bejcowany 180x47x45 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
2649,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Łóżko #234 Palisander piaskowany lakierowany 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5149,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko #233 Palisander piaskowany lakierowany 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4799,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko z szufladami #235 Palisander piaskowany lakierowany 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6899,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko z szufladami #236 Palisander piaskowany lakierowany 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
7149,00 PLN




