Promocja
RAILWAY Łóżko #174 Mango woskowane + metal 200x200 cm
| Szerokość | 210 cm |
|---|---|
| Długość | 220 cm |
| Wysokość | 110 cm |
| Pow. spania | 200x200 cm |
| Waga | 85 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | wosk |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | żelazo |
| Montaż | do montażu |
| Seria | RAILWAY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 600 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 650 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 340 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 400 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii RAILWAY
Nowość
RAILWAY Szafa #168 Mango woskowane + metal 100x65x200 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
6899,00 PLN
Nowość
RAILWAY Komoda #167 Mango woskowane + metal 180x45x90 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
5299,00 PLN
Nowość
RAILWAY Szafa #169 Mango woskowane + metal 140x65x200 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
8499,00 PLN
Nowość
RAILWAY Szafa #168 #169 Mango woskowane + metal 240x65x200 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
15349,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Łóżko #234 Palisander piaskowany lakierowany 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5149,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko #233 Palisander piaskowany lakierowany 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4799,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko z szufladami #235 Palisander piaskowany lakierowany 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6899,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko z szufladami #236 Palisander piaskowany lakierowany 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
7149,00 PLN








