IRON LABEL Hoker #615 Skóra naturalna + Metal 52x57x108 cm
| Szerokość | 52 cm |
|---|---|
| Głębokość | 58 cm |
| Wysokość | 108 cm |
| Waga | 13 kg |
| Kolor | beżowy |
| Materiał | skóra naturalna + metal |
| Montaż | do montażu |
| Liczba w zestawie | 1 szt. |
| Seria | IRON LABEL |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 200 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 200 PLN |
| KURIER DPD | 50 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 60 PLN |
| KURIER POCZTEX | 70 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii IRON LABEL
Nowość
IRON LABEL Krzesło #25 Skóra + metal 45x62x88 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1049,00 PLN
Nowość
IRON LABEL Krzesło #713 Skóra naturalna + metal 61x65x89 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1599,00 PLN
Nowość
IRON LABEL Krzesło #21 Skóra + metal 52x61x92 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1599,00 PLN
Nowość
IRON LABEL Krzesło #19 Skóra + metal 62x62x84 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1299,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
SEATTLE Hoker Tapicerowany #18 Jasny Szary 43x50x111 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
599,00 PLN
Nowość
SEATTLE Hoker Tapicerowany #19 Ciemny Szaro-Granatowy 43x50x111 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
599,00 PLN
Nowość
SEATTLE Hoker Tapicerowany, komplet 2 szt. #19 Ciemny Szaro-Granatowy 43x50x111 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
1198,00 PLN
Nowość
SEATTLE Hoker Tapicerowany, komplet 2 szt. #18 Jasny Szary 43x50x111 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
1198,00 PLN








