Promocja
RUBY Hoker Tapicerowany, komplet 2 szt. #202 Jasnobrązowy 49x56x94 cm
| Szerokość | 49 cm |
|---|---|
| Głębokość | 56 cm |
| Wysokość | 94 cm |
| Waga | 20 kg |
| Kolor | jasny brąz |
| Materiał | 100% poliester / metal |
| Montaż | do montażu |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 250 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 250 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Produkty podobne
Nowość
SEATTLE Hoker Tapicerowany, komplet 2 szt. #18 Jasny Szary 43x50x111 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
1198,00 PLN
Nowość
SEATTLE Hoker Tapicerowany, komplet 2 szt. #19 Ciemny Szaro-Granatowy 43x50x111 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
1198,00 PLN
Nowość
SEATTLE Hoker Tapicerowany #19 Ciemny Szaro-Granatowy 43x50x111 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
599,00 PLN
Promocja
IRON LABEL Hoker #614 Skóra naturalna + Metal 50x59x106 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1849,00
1576,00 PLN
-15%











