AVADI Krzesło komplet, 2 szt. #07 drewno z odzysku lakierowane 43x45x99 cm
| Szerokość | 43 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 99 cm |
| Drewno | z odzysku/ z recyklingu |
| Wykończenie | lakier |
| Montaż | złożone |
| Seria | AVADI |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 250 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 300 PLN |
| KURIER DPD | 75 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 90 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii AVADI
Promocja
AVADI Stół #01 drewno z odzysku lakierowane 180x90 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
1699,00
1529,00 PLN
-10%
AVADI Szafka RTV #18 drewno z odzysku lakierowane 152x51x69 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
1599,00 PLN
AVADI Stoliki komplet #14 drewno z odzysku lakierowane 48x40x46 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
599,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
IRON LABEL Krzesło #713 Skóra naturalna + metal 61x65x89 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1599,00 PLN
Nowość
IRON LABEL Krzesło #25 Skóra + metal 45x62x88 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1049,00 PLN
Nowość
IRON LABEL Krzesło #19 Skóra + metal 62x62x84 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1299,00 PLN
Nowość
IRON LABEL Krzesło #21 Skóra + metal 52x61x92 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1599,00 PLN






