Promocja
ELISE Krzesło Tapicerowane, komplet 2 szt. #304 Ciemnoszary 51x58x78 cm
| Szerokość | 51 cm |
|---|---|
| Głębokość | 58 cm |
| Wysokość | 78 cm |
| Waga | 18 kg |
| Kolor | ciemnoszary |
| Materiał | 100% poliester / metal |
| Montaż | do montażu |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 250 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 250 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Produkty podobne
Promocja
IRON LABEL Krzesło #713 Skóra naturalna + metal 61x65x89 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1599,00
1359,00 PLN
-15%
Promocja
IRON LABEL Krzesło #25 Skóra + metal 45x62x88 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1049,00
892,00 PLN
-15%
Promocja
IRON LABEL Krzesło #21 Skóra + metal 52x61x92 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1599,00
1359,00 PLN
-15%
Promocja
IRON LABEL Krzesło #19 Skóra + metal 62x62x84 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1299,00
1104,00 PLN
-15%










