NATURE BROWN Krzesło #802 Palisander bejcowany 45x45x108 cm
| Szerokość | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 108 cm |
| Waga | 13 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | bejca |
| Kolor | jasny brąz |
| Materiał | skóra ekologiczna |
| Montaż | złożone |
| Seria | NATURE BROWN |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 150 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 200 PLN |
| KURIER DPD | 75 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 90 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii NATURE BROWN
Próbka drewna NATURE BROWN
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
NATURE BROWN Komoda #854 Palisander bejcowany 95x47x85 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2499,00 PLN
NATURE BROWN Komoda #857 Palisander bejcowany 148x47x75 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
2899,00 PLN
NATURE BROWN Szafka RTV #856 Palisander bejcowany 180x47x45 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
2649,00 PLN
Produkty podobne
Promocja
IRON LABEL Krzesło #713 Skóra naturalna + metal 61x65x89 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1599,00
1359,00 PLN
-15%
Promocja
IRON LABEL Krzesło #25 Skóra + metal 45x62x88 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1049,00
892,00 PLN
-15%
Promocja
IRON LABEL Krzesło #21 Skóra + metal 52x61x92 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1599,00
1359,00 PLN
-15%
Promocja
IRON LABEL Krzesło #19 Skóra + metal 62x62x84 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1299,00
1104,00 PLN
-15%





