NATURE WHITE Krzesło, komplet 2 szt. #121 Akacja bielona 45x45x100 cm
| Szerokość | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Waga | 12 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | bielone |
| Kolor | bielony brąz |
| Montaż | złożone |
| Seria | NATURE WHITE |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 150 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 200 PLN |
| KURIER DPD | 75 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 90 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii NATURE WHITE
Próbka drewna NATURE WHITE
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
NATURE WHITE Witryna #63 Akacja bielona 140x40x120 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3549,00 PLN
NATURE WHITE Witryna #65 Akacja bielona 110x45x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4699,00 PLN
NATURE WHITE Regał / Winiarka #51 Akacja bielona 50x36x180 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
2399,00 PLN
Produkty podobne
Promocja
IRON LABEL Krzesło #713 Skóra naturalna + metal 61x65x89 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1599,00
1359,00 PLN
-15%
Promocja
IRON LABEL Krzesło #25 Skóra + metal 45x62x88 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1049,00
892,00 PLN
-15%
Promocja
IRON LABEL Krzesło #21 Skóra + metal 52x61x92 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1599,00
1359,00 PLN
-15%
Promocja
IRON LABEL Krzesło #19 Skóra + metal 62x62x84 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1299,00
1104,00 PLN
-15%



