OXFORD HONEY Krzesło #0610 Akacja lakierowana + materiał 45x45x100 cm
| Szerokość | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Waga | 22 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | miodowy jasny |
| Materiał | bawełna |
| Montaż | złożone |
| Seria | OXFORD HONEY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 200 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 250 PLN |
| KURIER DPD | 75 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 90 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii OXFORD HONEY
Nowość
OXFORD HONEY Szafka RTV #01018 Akacja lakierowana 260x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5249,00 PLN
Nowość
OXFORD HONEY Szafka RTV #01017 Akacja lakierowana 240x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4749,00 PLN
Próbka drewna OXFORD HONEY
Czas wysyłki: 7-14 dni
49,00 PLN
OXFORD HONEY Witryna #0432 Akacja lakierowana 65x44x191 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
IRON LABEL Krzesło #19 Skóra + metal 62x62x84 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1299,00 PLN
Nowość
IRON LABEL Krzesło #21 Skóra + metal 52x61x92 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1599,00 PLN
Nowość
IRON LABEL Krzesło #25 Skóra + metal 45x62x88 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1049,00 PLN
Nowość
IRON LABEL Krzesło #713 Skóra naturalna + metal 61x65x89 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1599,00 PLN
