Promocja
SPIRIT Krzesło komplet, 2 szt. #39 Drewno z odzysku lakierowane 45x45x90 cm
| Szerokość | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 90 / 45 cm |
| Waga | 13 kg |
| Drewno | z odzysku/ z recyklingu |
| Wykończenie | lakier |
| Montaż | złożone |
| Seria | SPIRIT |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 150 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 200 PLN |
| KURIER DPD | 75 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 90 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii Drewno z Odzysku
Promocja
SPIRIT Wieszak #83 Drewno z odzysku lakierowane 61x14x31 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
499,00
399,00 PLN
-20%
Promocja
SPIRIT Witryna #140 Drewno z odzysku lakierowane 95x40x150 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
3699,00
3339,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Szafka RTV #44 Drewno z odzysku lakierowane 220x40x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3599,00
3243,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Szafka RTV #43 Drewno z odzysku lakierowane 240x40x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3799,00
3434,00 PLN
-10%
Produkty podobne
Promocja
IRON LABEL Krzesło #713 Skóra naturalna + metal 61x65x89 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1599,00
1359,00 PLN
-15%
Promocja
IRON LABEL Krzesło #25 Skóra + metal 45x62x88 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1049,00
892,00 PLN
-15%
Promocja
IRON LABEL Krzesło #21 Skóra + metal 52x61x92 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1599,00
1359,00 PLN
-15%
Promocja
IRON LABEL Krzesło #19 Skóra + metal 62x62x84 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1299,00
1104,00 PLN
-15%







