SYDNEY NOBLE UNIQUE Krzesło #132 Palisander lakierowany 45x45x100 cm
| Szerokość | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Waga | 8 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | noble unique |
| Montaż | złożone |
| Seria | SYDNEY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 150 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 200 PLN |
| KURIER DPD | 75 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 90 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii SYDNEY
SYDNEY NOBLE UNIQUE Regał #124 Palisander lakierowany 102x40x205 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5049,00 PLN
SYDNEY NOBLE UNIQUE Szafka RTV #142 Palisander lakierowany
Czas wysyłki: 7-14 dni
3549,00 PLN
Promocja
SYDNEY FREEFORM NOBLE UNIQUE Stół #0300 Palisander lakierowany + metal 160x90 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2949,00
2359,00 PLN
-20%
Próbka drewna SYDNEY NOBLE UNIQUE
Czas wysyłki: 7-14 dni
49,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
IRON LABEL Krzesło #25 Skóra + metal 45x62x88 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1049,00 PLN
Nowość
IRON LABEL Krzesło #713 Skóra naturalna + metal 61x65x89 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1599,00 PLN
Nowość
IRON LABEL Krzesło #21 Skóra + metal 52x61x92 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1599,00 PLN
Nowość
IRON LABEL Krzesło #19 Skóra + metal 62x62x84 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1299,00 PLN



