LEEDS Ławka #55 Palisander olejowany + metal 160 cm
| Szerokość | 40 cm |
|---|---|
| Długość | 160 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Waga | 27 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | brąz |
| Materiał | metal |
| Montaż | do montażu |
| Seria | LEEDS |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 250 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 250 PLN |
| KURIER DPD | 75 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 90 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii LEEDS
Nowość
LEEDS Stolik / Ława #04 Palisander olejowany Ø 70 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
799,00 PLN
Nowość
LEEDS Stolik / Ława #05 Palisander olejowany Ø 60 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
549,00 PLN
Nowość
LEEDS Szafka RTV #06 Palisander olejowany 200x45x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3349,00 PLN
Nowość
LEEDS Szafka RTV #07 Palisander olejowany 220x45x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3449,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
LOUNGE COLLECTION Ławka #07 Dąb olejowany 100x31x32 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1849,00 PLN
Nowość
LOUNGE COLLECTION Ławka #08 Dąb olejowany 140x31x32 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1949,00 PLN
Nowość
LOUNGE COLLECTION Ławka #09 Dąb olejowany 120x30x46 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1949,00 PLN
Nowość
SPIRIT Ławka #310 Akacja impregnowana 120x45x40 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2049,00 PLN



