Nowość
LOUNGE COLLECTION Ławka #08 Dąb olejowany 140x31x32 cm
| Głębokość | 31 cm |
|---|---|
| Długość | 140 cm |
| Wysokość | 32 cm |
| Grubość blatu | 15 cm |
| Waga | 72 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | drewno + metal |
| Montaż | złożone |
| Seria | LOUNG COLLECTION |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 350 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 350 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii LOUNGE COLLECTION
Nowość
LOUNGE COLLECTION Ława / Stolik #24 Akacja lakierowana 60x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1049,00 PLN
Nowość
LOUNGE COLLECTION Ława / Stolik #25 Akacja lakierowana 104x65x45 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1299,00 PLN
Nowość
LOUNGE COLLECTION Ława / Stolik #23 Akacja lakierowana 80x80x45 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
1049,00 PLN
Nowość
LOUNGE COLLECTION Stolik #01 Dąb olejowany 33x30x45 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
549,00 PLN
Produkty podobne
RAILWAY Ławka #1011 Mango woskowane + metal 120 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
1999,00 PLN
Nowość
SPIRIT Ławka #310 Akacja impregnowana 120x45x40 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2049,00 PLN
BEAMS Ławka #85 Dąb ciemnobrązowy 193 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4749,00 PLN
Promocja
KITZBUHEL Ławka #133 Dąb naturalny olejowany 110 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3149,00
2677,00 PLN
-15%









