Promocja
OXFORD HONEY Ławka #0014 Akacja lakierowana 140 cm
| Szerokość | 40 cm |
|---|---|
| Długość | 140 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Waga | 24 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | miodowy jasny |
| Montaż | do montażu |
| Seria | OXFORD HONEY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
|---|---|
| KURIER DPD | 50 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 60 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii OXFORD HONEY
OXFORD HONEY Krzesło #014 Akacja lakierowana
Czas wysyłki: 7-21 dni
899,00 PLN
OXFORD HONEY Witryna #0432 Akacja lakierowana 65x44x191 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2999,00 PLN
Promocja
OXFORD HONEY Szafka RTV #01018 Akacja lakierowana 260x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5249,00
4459,00 PLN
-15%
Promocja
OXFORD HONEY Szafka RTV #01017 Akacja lakierowana 240x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4749,00
4054,00 PLN
-15%
Produkty podobne
Nowość
LOUNGE COLLECTION Ławka #08 Dąb olejowany 140x31x32 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1949,00 PLN
Nowość
LOUNGE COLLECTION Ławka #07 Dąb olejowany 100x31x32 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1849,00 PLN
Nowość
SPIRIT Ławka #310 Akacja impregnowana 120x45x40 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2049,00 PLN
Nowość
LOUNGE COLLECTION Ławka #09 Dąb olejowany 120x30x46 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1949,00 PLN







