CHESTERFIELD Sofa #103 Skóra naturalna 216x82x75 cm
| Szerokość | 216 cm |
|---|---|
| Głębokość | 82 cm |
| Wysokość | 75 cm |
| Waga | 70 kg |
| Kolor | ciemny brąz |
| Materiał | skóra naturalna |
| Montaż | złożona |
| Seria | CHESTERFIELD |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 650 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 650 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 340 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 400 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii CHESTERFIELD
Promocja
CHESTERFIELD Fotel #302 Zielona skóra naturalna 105x82x75 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4499,00
3829,00 PLN
-15%
Promocja
CHESTERFIELD Fotel #301 Zielona skóra naturalna 88x81x105 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4699,00
4009,00 PLN
-15%
Promocja
CHESTERFIELD Fotel #402 Czerwona skóra naturalna 105x82x75 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4499,00
4054,00 PLN
-10%
Promocja
CHESTERFIELD Fotel #401 Czerwona skóra naturalna 88x81x105 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4699,00
4009,00 PLN
-15%









