Promocja
PURE EDGE Stół #116 Akacja lakierowana 220x100 cm
| Szerokość | 100 cm |
|---|---|
| Długość | 220 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Waga | 108 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | jasny brąz |
| Montaż | do montażu |
| Seria | PURE EDGE |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 600 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 650 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 340 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 400 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii PURE EDGE
Promocja
PURE EDGE Regał #212 Akacja lakierowana 142x45x147 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6499,00
5541,00 PLN
-15%
Promocja
PURE EDGE Regał #112 Akacja lakierowana 142x45x147 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6499,00
5541,00 PLN
-15%
Promocja
PURE EDGE Ławka #117 Akacja lakierowana 160 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1799,00
1531,00 PLN
-15%
Próbka drewna PURE EDGE
Czas wysyłki: 7-14 dni
49,00 PLN
Produkty podobne
Stół Palisander 100x260 cm Naturalny piaskowany / nogi w kształcie litery X antracyt mat FREEFORM 5
Czas wysyłki: 24 godziny
4499,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #323 Akacja impregnowana 60x60cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
749,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #325 Akacja impregnowana 120x60 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2399,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #324 Akacja impregnowana 80x80 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1949,00 PLN








