Promocja
PURE SHEESHAM Komoda #201 Palisander lakierowany 100x48x111 cm
| Szerokość | 100 cm |
|---|---|
| Głębokość | 48 cm |
| Wysokość | 111 cm |
| Waga | 75 kg |
| Drewno | palisander |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | drewno piaskowane |
| Montaż | złożone |
| Seria | PURE SHEESHAM |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 450 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 450 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii PURE SHEESHAM
Promocja
PURE SHEESHAM Witryna #200 Palisander lakierowany 166x48x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
6349,00
5406,00 PLN
-15%
Promocja
PURE SHEESHAM Szafka RTV #222 Palisander lakierowany 178x48x58 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3549,00
3018,00 PLN
-15%
Promocja
PURE SHEESHAM Szafka RTV #220 Palisander lakierowany 190x50x60 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3699,00
3153,00 PLN
-15%
PURE SHEESHAM Szafka RTV #221 Palisander lakierowany 200x45x50 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
4099,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3049,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4999,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4449,00 PLN









