Promocja
AMSTERDAM Szafka wisząca #112 Akacja beż lakierowany 48x35x142 cm
| Szerokość | 48 cm |
|---|---|
| Głębokość | 35 cm |
| Wysokość | 142 cm |
| Waga | 42 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | beżowy |
| Materiał | drewno |
| Montaż | złożone |
| Seria | AMSTERDAM |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 300 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 300 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii AMSTERDAM
AMSTERDAM Witryna #120 Akacja beż lakierowany 55x45x204 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3699,00 PLN
Promocja
AMSTERDAM Witryna #108 Akacja beż lakierowany 90x45x204 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5299,00
4505,00 PLN
-15%
Promocja
AMSTERDAM Szafka RTV #104 Akacja beż lakierowany 240x48x39 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3949,00
3357,00 PLN
-15%
AMSTERDAM Szafka RTV #127 Akacja beż lakierowany 250x48x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5049,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
VALENCIA Regał / Kredens #115 Mango naturalny lakierowany 70x40x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4199,00 PLN
Nowość
VALENCIA Regał / Kredens #111 Mango naturalny lakierowany 150x40x160 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
6349,00 PLN
Nowość
VALENCIA Regał / Kredens #116 Mango naturalny lakierowany 100x40x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5299,00 PLN
Nowość
MALMO Regał #208 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4049,00 PLN









