Promocja
BLACKBURN Regał #204 Mango lakierowane / Szary metal 105x45x195 cm
| Szerokość | 105 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Waga | 114 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | ciemno-naturalny + szary |
| Materiał | drewno + metal |
| Montaż | złożone |
| Seria | BLACKBURN |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 700 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 750 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 220 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 280 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii BLACKBURN
Promocja
BLACKBURN Komoda #208 Mango lakierowane / Szary metal 90x45x90 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
2499,00
1999,00 PLN
-20%
Promocja
BLACKBURN Komoda #209 Mango lakierowane / Szary metal 195x45x90 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
5299,00
4239,00 PLN
-20%
Promocja
BLACKBURN Komoda #210 Mango lakierowane / Szary metal 150x45x90 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
4249,00
3399,00 PLN
-20%
Promocja
BLACKBURN Szafka RTV #212 Mango lakierowane / Szary metal 220x45x55 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
3699,00
2959,00 PLN
-20%
Produkty podobne
Nowość
VALENCIA Regał / Kredens #111 Mango naturalny lakierowany 150x40x160 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6349,00 PLN
Nowość
VALENCIA Regał / Kredens #115 Mango naturalny lakierowany 70x40x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4199,00 PLN
Nowość
VALENCIA Regał / Kredens #116 Mango naturalny lakierowany 100x40x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5299,00 PLN
Nowość
MALMO Regał #208 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4049,00 PLN












