DENVER Regał #100 Akacja naturalna lakierowany 130x40x140 cm
| Szerokość | 130 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 140 cm |
| Waga | 124 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | drewno + metal + szkło |
| Montaż | złożone |
| Seria | DENVER |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 750 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 750 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 220 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 280 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii DENVER
DENVER Szafka RTV #117 Akacja naturalna lakierowana 220x40x60 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4399,00 PLN
DENVER Szafka RTV #116 Akacja naturalna lakierowana 200x40x60 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3949,00 PLN
DENVER Ława #120 Akacja naturalna lakierowana 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2649,00 PLN
Nowość
Próbka drewna DENVER 20x20x1 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
49,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
VALENCIA Regał / Kredens #115 Mango naturalny lakierowany 70x40x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4199,00 PLN
Nowość
VALENCIA Regał / Kredens #111 Mango naturalny lakierowany 150x40x160 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
6349,00 PLN
Nowość
VALENCIA Regał / Kredens #116 Mango naturalny lakierowany 100x40x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5299,00 PLN
Nowość
MALMO Regał #208 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4049,00 PLN









