FABLE Regał #16 Drewno z odzysku lakierowane 80x42x90 cm
| Szerokość | 80 cm |
|---|---|
| Głębokość | 42 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Waga | 35 kg |
| Drewno | z odzysku/ z recyklingu |
| Wykończenie | lakier |
| Montaż | złożone |
| Seria | FABLE |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 300 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 300 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii FABLE
FABLE Szafka nocna #03 Drewno z odzysku lakierowane 50x42x70 cm Lewa
Czas wysyłki: 24 godziny
949,00 PLN
Nowość
FABLE Szafka RTV #36 Drewno z odzysku lakierowane 260x50x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4499,00 PLN
Nowość
FABLE Szafka RTV #35 Drewno z odzysku lakierowane 240x50x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4099,00 PLN
Nowość
FABLE Szafka RTV #34 Drewno z odzysku lakierowane 220x50x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3649,00 PLN
Produkty podobne
Promocja
VALENCIA Regał / Kredens #115 Mango naturalny lakierowany 70x40x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4199,00
3977,00 PLN
-5%
Promocja
VALENCIA Regał / Kredens #111 Mango naturalny lakierowany 150x40x160 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6349,00
6042,00 PLN
-5%
Promocja
VALENCIA Regał / Kredens #116 Mango naturalny lakierowany 100x40x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5299,00
5034,00 PLN
-5%
Nowość
MALMO Regał #208 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4049,00 PLN






