METRO LIFE Regał #124 Palisander lakierowany 140x42x120 cm
| Szerokość | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość | 42 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Waga | 100 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | miodowy ciemny |
| Montaż | złożone |
| Seria | METRO LIFE |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 650 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 650 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 340 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 400 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii METRO LIFE
METRO LIFE Ława #164 Palisander lakierowany 120x70 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
1299,00 PLN
Próbka drewna METRO LIFE
Czas wysyłki: 7-14 dni
49,00 PLN
METRO LIFE Ława #175 Palisander lakierowany 90x90 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1049,00 PLN
METRO LIFE Ława #176 Palisander lakierowany 130x70 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
1149,00 PLN
Produkty podobne
Promocja
VALENCIA Regał / Kredens #115 Mango naturalny lakierowany 70x40x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4199,00
3977,00 PLN
-5%
Promocja
VALENCIA Regał / Kredens #111 Mango naturalny lakierowany 150x40x160 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6349,00
6042,00 PLN
-5%
Promocja
VALENCIA Regał / Kredens #116 Mango naturalny lakierowany 100x40x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5299,00
5034,00 PLN
-5%
Nowość
MALMO Regał #208 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4049,00 PLN






