Promocja
PURE EDGE Półka / Regał #101 Akacja lakierowana 50x22x147 cm
| Szerokość | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość | 22 cm |
| Wysokość | 147 cm |
| Waga | 36 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | jasny brąz |
| Montaż | złożone |
| Seria | PURE EDGE |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 250 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 300 PLN |
| KURIER DPD | 75 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 90 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii PURE EDGE
Próbka drewna PURE EDGE
Czas wysyłki: 7-21 dni
49,00 PLN
Promocja
PURE EDGE Stół #116 Akacja lakierowana 220x100 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3949,00
3357,00 PLN
-15%
Promocja
PURE EDGE Ławka #117 Akacja lakierowana 160 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1799,00
1531,00 PLN
-15%
PURE EDGE Stół #115 Akacja lakierowana 200x100 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
3699,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
VALENCIA Regał / Kredens #115 Mango naturalny lakierowany 70x40x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4199,00 PLN
Nowość
VALENCIA Regał / Kredens #111 Mango naturalny lakierowany 150x40x160 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
6349,00 PLN
Nowość
MALMO Regał #208 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4049,00 PLN
Nowość
VALENCIA Regał / Kredens #116 Mango naturalny lakierowany 100x40x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5299,00 PLN





