SYDNEY NOBLE UNIQUE Regał #124 Palisander lakierowany 102x40x205 cm
| Szerokość | 102 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 205 cm |
| Waga | 84 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | noble unique |
| Materiał | metal |
| Montaż | złożone |
| Seria | SYDNEY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 600 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 600 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii SYDNEY
SYDNEY NOBLE UNIQUE Komoda #107 Palisander lakierowany 187x46x77 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4599,00 PLN
SYDNEY NOBLE UNIQUE Szafka RTV #142 Palisander lakierowany
Czas wysyłki: 7-14 dni
3549,00 PLN
Promocja
SYDNEY FREEFORM NOBLE UNIQUE Stół #0300 Palisander lakierowany + metal 160x90 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2949,00
2359,00 PLN
-20%
Próbka drewna SYDNEY NOBLE UNIQUE
Czas wysyłki: 7-14 dni
49,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
VALENCIA Regał / Kredens #111 Mango naturalny lakierowany 150x40x160 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6349,00 PLN
Nowość
VALENCIA Regał / Kredens #115 Mango naturalny lakierowany 70x40x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4199,00 PLN
Nowość
VALENCIA Regał / Kredens #116 Mango naturalny lakierowany 100x40x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5299,00 PLN
Nowość
MALMO Regał #208 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4049,00 PLN





