OXFORD Skrzynia #323 Akacja lakierowana 90x50x50 cm
| Szerokość | 90 cm |
|---|---|
| Długość | 50 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Waga | 30 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | orzech |
| Montaż | złożone |
| Seria | OXFORD |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 200 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 250 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii OXFORD
OXFORD Stolik #44 Akacja lakierowana 30x30x80 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
549,00 PLN
Promocja
OXFORD Szafka RTV #341 Akacja lakierowana 220x50x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3949,00
3357,00 PLN
-15%
Promocja
OXFORD Szafka RTV #1018 Akacja lakierowana 260x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5249,00
4459,00 PLN
-15%
Promocja
OXFORD Szafka RTV #1017 Akacja lakierowana 240x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4749,00
4054,00 PLN
-15%
Produkty podobne
Promocja
RAILWAY Skrzynia #134 Mango woskowane + metal 76x51x46 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
1299,00
909,00 PLN
-30%
Promocja
RAILWAY Skrzynia / Ława #164 Mango woskowane + metal 90x90 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
2649,00
2252,00 PLN
-15%
Nowość
LEEDS Skrzynia / Ława #03 Palisander olejowany 90x90x45 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2649,00 PLN
RAILWAY Skrzynia / Ława #464 Mango brąz lakierowany 90x90 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
2649,00 PLN




