TORONTO Skrzynia #216 Palisander lakierowany 40x80x40 cm
| Szerokość | 40 cm |
|---|---|
| Długość | 80 cm |
| Wysokość | 40 cm |
| Waga | 22 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | ciemny orzech włoski |
| Montaż | złożone |
| Seria | TORONTO |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 200 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 200 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii TORONTO
Nowość
TORONTO Regał / Półka wisząca #273 Palisander lakierowany 35x20x100 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
799,00 PLN
Nowość
TORONTO Komoda #270 Palisander lakierowany 200x40x80 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
5299,00 PLN
Nowość
TORONTO Szafka RTV #267 Palisander lakierowany 240x40x50 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
4499,00 PLN
Nowość
TORONTO Wieszak #272 Palisander lakierowany 115x23x35 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
649,00 PLN
Produkty podobne
Promocja
RAILWAY Skrzynia #134 Mango woskowane + metal 76x51x46 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
1299,00
909,00 PLN
-30%
Promocja
RAILWAY Skrzynia / Ława #164 Mango woskowane + metal 90x90 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
2649,00
2252,00 PLN
-15%
Nowość
LEEDS Skrzynia / Ława #03 Palisander olejowany 90x90x45 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2649,00 PLN
RAILWAY Skrzynia / Ława #464 Mango brąz lakierowany 90x90 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
2649,00 PLN









