Promocja
BARCELONA Stolik #305 Metal szary + Marmur biały 55x55x55 cm
| Szerokość | 55 cm |
|---|---|
| Długość | 55 cm |
| Wysokość | 55 cm |
| Grubość blatu | 3 cm |
| Waga | 38 kg |
| Kolor | szary + biały |
| Materiał | metal + marmur |
| Montaż | do montażu |
| Nogi | Mosiądz krzyżowy |
| Seria | BARCELONA |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 250 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 300 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii BARCELONA
Promocja
BARCELONA Ława #414 Metal czarny + Marmur czarny 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1949,00
1754,00 PLN
-10%
Promocja
BARCELONA Ława #404 Metal szary + Marmur czarny 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1949,00
1754,00 PLN
-10%
BARCELONA Ława #314 Metal czarny + Marmur biały 120x60x45 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
1949,00 PLN
BARCELONA Ława #304 Metal szary + Marmur biały 120x60x45 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
1949,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
LEEDS Stolik / Ława #05 Palisander olejowany Ø 60 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
549,00 PLN
Nowość
KARLSTAD Stoliki 2w1 #12 Akacja lakierowana / Biały marmur 42x42x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1599,00 PLN
Nowość
LOUNGE COLLECTION Stolik #01 Dąb olejowany 33x30x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
549,00 PLN
Nowość
LEEDS Stolik / Ława #04 Palisander olejowany Ø 70 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
799,00 PLN





