Promocja
HEAVY INDUSTRY Stolik #159 Mango lakierowane + metal 42x64 cm
| Średnica | 42 cm |
|---|---|
| Wysokość | 64 cm |
| Waga | 15 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | szary |
| Materiał | drewno + metal |
| Montaż | złożone |
| Seria | HEAVY INDUSTRY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
|---|---|
| KURIER DPD | 25 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 30 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii HEAVY INDUSTRY
Promocja
HEAVY INDUSTRY Witryna #141 Mango lakierowane + metal 90x40x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4249,00
3816,00 PLN
-10%
Promocja
HEAVY INDUSTRY Witryna #140 Mango lakierowane + metal 60x40x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3449,00
3100,00 PLN
-10%
Promocja
HEAVY INDUSTRY Witryna #143 Mango lakierowane + metal 92x40x185 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4599,00
4149,00 PLN
-10%
HEAVY INDUSTRY Witryna #142 Mango lakierowane + metal 60x40x180 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
3249,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
KARLSTAD Stoliki 2w1 #12 Akacja lakierowana / Biały marmur 42x42x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1599,00 PLN
Nowość
LOUNGE COLLECTION Stolik #01 Dąb olejowany 33x30x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
549,00 PLN
Nowość
LEEDS Stolik / Ława #05 Palisander olejowany Ø 60 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
549,00 PLN
Nowość
LEEDS Stolik / Ława #04 Palisander olejowany Ø 70 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
799,00 PLN






