OXFORD Stolik #44 Akacja lakierowana 30x30x80 cm
| Szerokość | 30 cm |
|---|---|
| Głębokość | 30 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Waga | 13 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | orzech |
| Materiał | drewno |
| Montaż | złożone |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 150 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 150 PLN |
| KURIER POCZTEX | 25 PLN |
| KURIER DPD | 25 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 30 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii OXFORD
Promocja
OXFORD Szafka RTV #341 Akacja lakierowana 220x50x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3949,00
3357,00 PLN
-15%
Promocja
OXFORD Szafka RTV #1018 Akacja lakierowana 260x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5249,00
4459,00 PLN
-15%
Promocja
OXFORD Szafka RTV #1017 Akacja lakierowana 240x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4749,00
4054,00 PLN
-15%
OXFORD Witryna #340 Akacja lakierowana 204x50x220 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
8749,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
KARLSTAD Stoliki 2w1 #12 Akacja lakierowana / Biały marmur 42x42x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1599,00 PLN
Nowość
LEEDS Stolik / Ława #05 Palisander olejowany Ø 60 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
549,00 PLN
Nowość
LEEDS Stolik / Ława #04 Palisander olejowany Ø 70 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
799,00 PLN
Nowość
LOUNGE COLLECTION Stolik #01 Dąb olejowany 33x30x45 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
549,00 PLN





